Brook Preloader

OFERTA
House of colours

Co robimy?

Mamy efektywne rozwiązania dla Twojego biznesu

Strony internetowe

Projektujemy strony dopasowane do potrzeb klientów w systemie cms WordPress. Twoja strona może być firmową wizytówką bądź rozbudowanym serwisem.

Sklepy Woocomerce

Tworzymy sklepy internetowe na platformie Woocomerce. Wprowadzamy do systemu wszystkie towary, piszemy niezbędne teksty, pozycjonujemy, integrujemy sklep z płatnościami i usługami kurierskimi.
Rozwiń z Nami swój biznes w sieci.

Social Media

W dzisiejszych czasach promocja marki w mediach społecznościowych jest już nieodzowna. Podtrzymywanie kontaktów z klientami jest priorytetem w każdym biznesie i powinno odbywać się regularnie. Jeśli chcesz, aby Twoja oferta firmowa została zauważona zgłoś się do nas!

Obsługa i serwis

Pomożemy z aktualizacją bądź odświeżeniem Twojej witryny. Modyfikujemy,  dodajemy potrzebne funkcje, serwisujemy i uaktualniamy. Rozwiązujemy wszelkie problemy z funkcjonowaniem strony.

Fotografia

Wykonujemy głównie fotografie na potrzeby budowanych witryn internetowych oraz promocji firm w mediach społecznościowych. Realizujemy także sesje rodzinne, portretowe, pamiątkowe.

Video

Realizujemy spoty reklamowe oraz filmy instruktażowe na potrzeby publikacji w mediach społecznościowych lub witrynach www.

Projektowanie graficzne

Projektujemy logotypy firmowe wraz z księgą standardów. Projekty plakatów, billboardów, bannerów, folderów, ulotek, wizytówek, opakowań. Gwarantujemy nieszablonowe podejście do każdego zlecenia.

Wydruk

Chcesz wydrukować ulotki, katalogi, kalendarze? Jeśli zależy Ci na korzystnej ofercie cenowej, to jesteśmy do usług. Służymy również pomocą projektową.